M: ZAZ968M

Soovite sapikat osta, müüa või vahetada, siis teema siia.
Post Reply
VJohannes
Posts: 13
Joined: Tue Feb 03, 2009 11:48 pm
Contact:

M: ZAZ968M

Post by VJohannes »

seisukord: sõitis viimati oma jala peal ca 2 aastat tagasi; kere on suht heas korras, korralikult sisse määritud (mõned mõlgid külgede peal); nüüd seisab Järvamaal; dokumente pole. Hind 1500.-.
e-mail: juzz007@hot.ee. kel huvi, siis info ja pildid e-mailile.
randoA
Posts: 9
Joined: Thu Feb 05, 2009 4:39 pm
Contact:

RE: M: ZAZ968M

Post by randoA »

tere.kas masin alles veel.paluksin pilte www.mosemees@hot.ee.kas sul on endal transpordi voimalus olemas.kui on siis oleksin isegi huvitatud.ja kus Jarvamaal ta tapsemalt asub.
VJohannes
Posts: 13
Joined: Tue Feb 03, 2009 11:48 pm
Contact:

RE: M: ZAZ968M

Post by VJohannes »

Auto on beeži värvi (värv on luitunud pikast seismisest, kuid läbivaid roosteauke pole), pruuni sisuga (seest suht korralik, kuigi seisnud). Kere on suht kõva (eelmine omanik on on teinud tugeva roostetõrje); vasak uks on mõlkis ja parempoolsel küljekarbil on taga mõlk/auk. Summuti on läbi roostetanud; pidurid tahavad kindlasti tegemist jne. Mootor ja käigukast on täitsa hea tervise juures. Kaasa saaks kindlasti ka varuosi (käigukast, esiklaasid, rehvid jne, täpselt enam ei mäletagi, mis seal veel on).
Pildid on vanad, sest auto on sugulaste juures Järvamaal (Järva-Jaani ligidal). Transpordiga aidata ei saa, kui just kellegi käest treilerit ei saaks.
VJohannes
Posts: 13
Joined: Tue Feb 03, 2009 11:48 pm
Contact:

RE: Lukku

Post by VJohannes »

Huvipuudusel läks masin peensetusse
R.I.P
andu82
Posts: 67
Joined: Fri Oct 10, 2008 9:38 pm
Contact:

RE: M: ZAZ968M

Post by andu82 »

oli see nüüd ilus tegu või, jälle üx sapik vähem. :@:(
last siis hinda alla kui keegi selle hinnaga ei taht.
jh, kahju.
ZAZ is back
Purka69
Posts: 207
Joined: Mon Jun 04, 2007 12:40 pm
Contact:

RE: M: ZAZ968M

Post by Purka69 »

Auto oli ju üle 4 kuu müügis ja tahtjaid polnud, ostnud siis ära kui nii kahju hakkas. Pole mõtet siin niisama halada, mis tehtud - see tehtud. Muidugi kahju on see, et ta sinna jõudis, aga kunagi lähevad kõik masinad sinna.

R.I.P
Last edited by Purka69 on Tue Jun 30, 2009 9:45 pm, edited 1 time in total.
Suunatuli on nagu kondoom, kui pauk käib, siis mõtled et miks Sa seda ei kasutanud.
andu82
Posts: 67
Joined: Fri Oct 10, 2008 9:38 pm
Contact:

RE: M: ZAZ968M

Post by andu82 »

ja selle nelja kuu jooksul nüüd omaniku aju ei osand nii palju mõelda et hinda alla lasta w. ma oma golfi olen ka proovix mitmeid kordi müüki pand ja vaadand mis hinnaga auto vastu huvi on. paari aastaga olen nii palju selgex saand et mida odavam seda suurem huvi. auto ise '91 aasta lõpu väljalase., ise ostsin 1995 aasta ta 20000.-, praegusex poolenisti kapremonditud veel. viimati eelmine kuu oli mul proovix müügis 6000.- ilma ülevaatusetta , siis oli huvi suur. konkreetseid ostjaid/vahetajaid oli üks. jätsin kahjux vahetamatta kuigi pakuti vaz 2102-te vastu, ühte mu lemmikutest peale zaz-i.
teisex: olex ostnud hea meelega kui estex olex kohta kus neid panna; teisex kuna eriti tööd pole praegu on ka aegajalt selle rahaga nii nagu on. ühesõnaga: ÜLEPEAKAELA EI OLEX KA MÕTET SELLISEID MASINAID NAGU ZAZ LIHTSALT ÄRA LIKVIDEERIDA. 4 kuud 4-ax kuux krt. mu golfi ei taht 2 aastat keegi aga mu hetkel veel ''räbalas'' seisus zaz-i tahax päris paljud. ka naeruväärse summa eest on küsitud seda.
Last edited by andu82 on Wed Jul 01, 2009 1:23 am, edited 1 time in total.
ZAZ is back
katk
Posts: 213
Joined: Sun Dec 03, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: M: ZAZ968M

Post by katk »

Teemas on taaskord täiesti asjatu hala ja teemasse mittepuutuv jutt.
Küsiks siin virisejate ja hinnas allakauplevate käest, kas nad tundsid masina vastu huvi ja küsisid hinda alla? Teemas oli igatahes kolm kuud täielik vaikus. Pealegi on erinevad arvutused näidanud, et sapika vanaraua hind on u 1000 krooni,ehk väga alla selle pole ka mõtet müüa.
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: M: ZAZ968M

Post by Sapi-Vana »

Ma ostsin paar nädalat tagasi pruugitud kummuti. Miski 120 cm kõrge, 80 cm lai ja 50 cm sügav. Viie sahtliga. Maksin ta eest 1000 eeku.

Väidan, et normaalses olukorras sapikas on oluliselt enam väärt. Seega milleks vinguda.

Üldiselt arvan ma, et praeguses masuolukorras on sapika müük lollus kuubis. Nagunii on hetkel turuseis sapikate suhtes nutune ja majandussurutis veel pealekauba. Aga las masu läheb üle ja las inimesed natuke vananevad ja las retro läheb enam moodi... müüge siis.

Väidan, et normaalses korras sapikas on iga kell vähemalt kümmet tuhandet väärt masin. Lihtsalt hetkel on turuseis vilets. Aga las need roostes surmad müüakse 500 ja 1000 krooni eest romulasse ja las läheb mööda nii aastakest 10. Kui selle aja sees jõuad oma masinat elavana ja välimusega hoida, siis ma arvan, et müüd sapika maha selle hinnaga, millega praegu normkorras muhke müüakse.

---------------------

Mõtleks õige nii - 1000 krooni eest saad 10 pudelit viletsat brändit. Pane nüüd sapika kõrvale need 10 pudelit ritta ja võrdle vaatepilte.
Last edited by Sapi-Vana on Wed Jul 01, 2009 11:00 am, edited 1 time in total.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
VJohannes
Posts: 13
Joined: Tue Feb 03, 2009 11:48 pm
Contact:

RE: M: ZAZ968M

Post by VJohannes »

ei maksa krokodilli pisaraid valada, sest auto organid läksid doonoriks omasugustele. kere ja veerem on alles, kuid peremehed on juba teised. ;)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests