M\V: ZAZ 968A

Soovite sapikat osta, müüa või vahetada, siis teema siia.
Post Reply
Hunt
Posts: 6
Joined: Tue Apr 24, 2007 10:22 am
Contact:

M\V: ZAZ 968A

Post by Hunt »

http://www.motors24.ee/Default.aspx?pag ... w&id=82716
Vahetada sooviks siis mingi vanema vene mootoratta vastu ei pea olema uunikum.
Võiks nagu ikka liikuda dok pole olulised.Võib ka muud pakkuda.Kaasa võin anda veel avariilise 968M kere kus on sillad all ja sisu sees.Üks võimalus veel kui keegi on võimeline täielikult remontima mu teise Zazi sillad js veel nipet näpet tegema siis võib ka jutule saada.Osadena ei müü.Pakkumine kehtib kuulõpuni siis ajan garaazi ära ja lasen seista mõned aastad ehk tuleb endal tuju tegeleda jälle temaga.Isenesest on masin täitsa taastatav.Inf 56809902 v 56157547
Indrek
PS Soovitan helistada kuna foorumis tihti ei käi.
Last edited by Hunt on Wed Sep 19, 2007 3:01 pm, edited 1 time in total.
ZAZ968A,ZAZ968,MB 420SEL,
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: M\V: ZAZ 968A

Post by Jossu »

see masin on üsna taastamiskõlbmatu..katust sirgeks ei saa, tuleb ära vahetada..
kere on üldiselt vandaalide v mai tea kelle poolt tuunitud...kõik küljed laines kõvasti...ega jah ,selle hinna eest palju emexit...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
veka
Posts: 249
Joined: Tue May 29, 2007 2:27 pm
Contact:

RE: M\V: ZAZ 968A

Post by veka »

aga muidu on see asi suht maasikas olen seda oma silmaga näinud
Minu jaoks on sapikas vaimselt kõigist autodest üle.
Hunt
Posts: 6
Joined: Tue Apr 24, 2007 10:22 am
Contact:

RE: M\V: ZAZ 968A

Post by Hunt »

Jossu kirjutas:
see masin on üsna taastamiskõlbmatu..katust sirgeks ei saa, tuleb ära vahetada..
kere on üldiselt vandaalide v mai tea kelle poolt tuunitud...kõik küljed laines kõvasti...ega jah ,selle hinna eest palju emexit...
Kõik küljed laines???? Minuarust on nagu üheltagatiival lohk sees ja küks uks vajaks vahetust teisel pole eriti hullu midagi.Katusetalad on ok.Ja katus on võimalik mingi rullivarjandiga sirgeks ajada tehnoloogiat täpsustada ei oska aga selline varjant pakuti välja.põhimõtteliselt saaks asja kui keegi tahaks.Aga samas kõlbabka doonoriks ka ja nagu teada on ei ole lihtne leida korraliku kere.endal käis mõte läbi cabrioks teha aga jah asi tehniliselt polegi nii hull ja ülikallis aga ajaga on nagu on.
ZAZ968A,ZAZ968,MB 420SEL,
Purka69
Posts: 207
Joined: Mon Jun 04, 2007 12:40 pm
Contact:

RE: M\V: ZAZ 968A

Post by Purka69 »

Urali vastu ei vaheta ?:D. Mini mopi raami peal , 80 jookseb välja . :)
Purka69
Posts: 207
Joined: Mon Jun 04, 2007 12:40 pm
Contact:

RE: M\V: ZAZ 968A

Post by Purka69 »

Tere , kas masin endiselt alles ? Oleks huvitatud.:)
puukas
Posts: 149
Joined: Thu Feb 22, 2007 5:52 pm
Contact:

RE: M\V: ZAZ 968A

Post by puukas »

Sooviks pilte, mul maal muidu moskva millega ei viitsi sõita kuna selle jaoks seal ATV. Moskva pole päris originaal.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests