M: 968M

Soovite sapikat osta, müüa või vahetada, siis teema siia.
Post Reply
Dodge
Posts: 3
Joined: Wed Sep 12, 2007 3:40 pm
Contact:

M: 968M

Post by Dodge »

Mõtlen oma kallikese müügi peale, sest kahjuks ei ole tema jaoks enam aega jäänud.
Tegu siis korraliku punase 1984 aasta väljalaskega. Masin on originaal värvi all, läbisõitu ca 65000km. Roostet eriti pole, esipõll on pisut mäda - sinna peaks nats keevitust suunama. Võtmest läheb käima ja käib nagu Antsu viiul. Sisu on korralik beez dermantiin. Puudustest võiks veel nimetada väikest mõlki juhipoolsel esitiival, pidureid ei ole ka korralikut toimima saanud (peasilindri vahetasin tutika vastu) ja tooreklapi tross on katkenud. Pilti ei saa hetkel lisada, kuna masin on Jõgevamaal kuuri all, aga mina Tallinnas. Hinda võib pakkuda üle 10k - alla ei ole mõtet pakkuda - enne jätan alles.
naljamiiz
Posts: 115
Joined: Sat Sep 08, 2007 9:36 pm
Contact:

RE: M: 968M

Post by naljamiiz »

sellise hinna peale küsiks ausalt, et kas oled pea ära löönud?
hellhoose
Posts: 57
Joined: Fri Jul 06, 2007 4:55 pm
Contact:

RE: M: 968M

Post by hellhoose »

ma ei usu, et ta pea ära on löönud:):) küsitakse ka suuremaid summasid nagu 17 ja 25 kilo!!!!!:):)
4v ja kaks sumpsi!
naljamiiz
Posts: 115
Joined: Sat Sep 08, 2007 9:36 pm
Contact:

RE: M: 968M

Post by naljamiiz »

no need ei ole normaalsed
Last edited by naljamiiz on Sun Sep 16, 2007 7:51 pm, edited 1 time in total.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: M: 968M

Post by Jossu »

jätke teiste inimese kritiseerimine!
ühelgi vanatehnika objektil pole kindlat hind, hind sõltub ikka selleks kui väärtuslikuks omanik oma vara peab, minujaoks on kõik minu masinad hindamatud, seega see 10k selle kõrval pole üldse palju:)

Jõudu kauplemisel Dodge!
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Dodge
Posts: 3
Joined: Wed Sep 12, 2007 3:40 pm
Contact:

RE: M: 968M

Post by Dodge »

Õige Jossu!
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: M: 968M

Post by Jossu »

On sul mõni huviline ka juba?:p
endaoma müün juba nädalaid, üliheas seisus aparaat, hind selle masina kohta suht odav, helistajaid ka on aga enamus on siiani mõtlema jääääääänudki...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
Dodge
Posts: 3
Joined: Wed Sep 12, 2007 3:40 pm
Contact:

RE: M: 968M

Post by Dodge »

Nagu ka esialgu mainisin, ei tegele ma eriti aktiivselt selle auto müügiga, kuna see meeldib mulle väga ja müügivajadust tegelikult ei ole. Juhul, kui leidub mõni tõsihingeline rahakas fänn, siis võin müüa - sellest ka see hinnatase. Olen kindel, et varem, või hiljem ostetakse neid sellise hinnaga, et ohohhoo:)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests