vahetada vaz 2103 või skoda 120 zaz 968a vastu

Soovite sapikat osta, müüa või vahetada, siis teema siia.
Post Reply
sapikalist
Posts: 147
Joined: Thu Oct 28, 2010 1:29 pm
Contact:

vahetada vaz 2103 või skoda 120 zaz 968a vastu

Post by sapikalist »

Tere!Oleks soov vahetada yks auto sapika vastu kuna mul on juba yks zaz 968a olemas aga tal oleks vaja varuosi eriti mootorile ja käigukastile siis tahaks ka teist ja kahjuks pole mul ka talle dokumente.Andke teada kui huvi tunnete ja võin ka peale maksta kui on asjalik.Aga nyyd autodest:mõlemad on korralike mootoritega kuna olid kasutuses vanemate naiste käes kuid kered on neil läbi ainult et skodal on ainult põhi läbi mujalt kere kõva.Kui kellegil on pakkuda vw passat 1991 aasta 2.0 100kw mootorit siis olen huvitatud ja võin vahetada ka mõöema auto vastu kuid tahaks siis ka vastu kahte sapikat ning nad ei pea olema päris korras kuid vähemalt yhel peaks mootor töötama ja nad peaksid olema kompleksed.Kui keegi oleks autodest huvitatud siis võtke yhendust ja võin ka ära müüa ning mõlema auto hind on 160 eurot mis on vanaraua hind kuid eelkõige vaatan läbi sapikad.autod asuvad viljandimaal Karksi-Nuias.Varsti lisan ka pilte.
Sapikad on kui mootorrattad ainult et katuse ja nelja rattaga.
zaz 968A
sapikalist
Posts: 147
Joined: Thu Oct 28, 2010 1:29 pm
Contact:

Re: vahetada vaz 2103 või skoda 120 zaz 968a vastu

Post by sapikalist »

Ma ostan sellele sapikale zaz 968a dokumente kuid kui keegi pakuks tervet autot koos dokumentidega siis...
Sapikad on kui mootorrattad ainult et katuse ja nelja rattaga.
zaz 968A
sapikalist
Posts: 147
Joined: Thu Oct 28, 2010 1:29 pm
Contact:

Re: vahetada vaz 2103 või skoda 120 zaz 968a vastu

Post by sapikalist »

autod MÜÜDUD!
Sapikad on kui mootorrattad ainult et katuse ja nelja rattaga.
zaz 968A
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests