M: Müüa zaz!!!

Soovite sapikat osta, müüa või vahetada, siis teema siia.
Post Reply
olend
Posts: 9
Joined: Fri Jan 19, 2007 9:03 pm
Contact:

M: Müüa zaz!!!

Post by olend »

Müüa zaz 968M ; väljalaske aasta:1986 ; kollane (ametlik värvi nimetus on kuldooker). Auto asub Pärnus. Seisnud on õues. Vajab remonti, või vähemalt hooldust. Minu teada pole arvel. Vähemalt kindlustus ja ülevaatus kehtis viimati ca 4 aastat tagasi. Tööle sai aetud veel 2006 suvel ja ka paar tiiru sõidetud. Kel huvi andke teada. Ma loodan, et 2000 EEK pole palju küsitud.

Tel. 5 249 694

Mail: ranits@hot.ee
Last edited by olend on Tue Jan 23, 2007 9:38 am, edited 1 time in total.
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: Müüa zaz!!!

Post by Jossu »

aga mingid dokumendid kah on?
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
olend
Posts: 9
Joined: Fri Jan 19, 2007 9:03 pm
Contact:

RE: Müüa zaz!!!

Post by olend »

Jahh, mingi vana arki pass on. Ma ise kunagi sõitsin selle sapikaga. Eelmine sapika omanik oli politseinik. Muidugi mu kuulutuses on kirjas, et auto seisab õues. Seega võid isegi järeldada, et ka rooste on natuke pahandust teinud.
olend
Posts: 9
Joined: Fri Jan 19, 2007 9:03 pm
Contact:

RE: Müüa zaz!!!

Post by olend »

Ma võibolla isegi teeks korda ja hakkaks suviti sellega sõitma, aga pole remontimiseks aega. Kui see auto mul siin veel paar aastat seisab, siis võib selle vaid romulasse või emeksisse saata
olend
Posts: 9
Joined: Fri Jan 19, 2007 9:03 pm
Contact:

RE: M: Müüa zaz!!!

Post by olend »

Mis piduritesse puutub, siis kunagi kui sõitsin sai korda tehtud. Kruusal jäid ikka korralikud jutid maha, kui pedaali vajutasin. Kuna ma ise pole sellega oma kolm aastat sõitnud, siis ei oska ma rohkem midagi öelda. Mis plekke puudutab, siis peaks põhi korras olema. Katusele on väikesed roostetäpid tekkinud. Juhi poolne poritiib on paari koha pealt korralikult läbi roostetanud. Eest stange alt põhi samuti. Ülejäänud osa peaks korras olema.

Ma võibolla teeks ta ise korda, aga mul pole aega. Mul igasugu muid tegemisi kuhjaga. Pealegi on hetkel veel üks vana zigulii 01 ja ka paar lääne autot hoovis.

Pilte tahaksin küll lisada, aga mul pole digikat. Ja tavalise fotokaga mingi viie või kümne pildi pärast ei viitsi filmi ilmutada.
taats
Posts: 106
Joined: Fri Dec 15, 2006 1:39 pm
Contact:

RE: M: Müüa zaz!!!

Post by taats »

ei tea mis seal mandril toimub? mida tee seral kogu aeg teete et teil seal aega pole?
siin kandis küll pole sellist asja et aega pole, kuigi köik käivad tööl
olend
Posts: 9
Joined: Fri Jan 19, 2007 9:03 pm
Contact:

RE: M: Müüa zaz!!!

Post by olend »

Tundub, et 2000.- eek on sapika eest liiga palju küsitud. TEEN UUE MÜÜGI PAKKUMISE: 1500.- EEKU
taats
Posts: 106
Joined: Fri Dec 15, 2006 1:39 pm
Contact:

RE: M: Müüa zaz!!!

Post by taats »

pilte tahaks ikkagi
laena digikas
olend
Posts: 9
Joined: Fri Jan 19, 2007 9:03 pm
Contact:

RE: pildid

Post by olend »

Kuna ma ei oska siia pilte lisada, siis saate neid vaadata: www.fotoalbum.ee Kasutaja: olend. See peaks olema otselink: http://fotoalbum.ee/pictures.php?action=4&id=84504
Last edited by olend on Tue May 15, 2007 6:05 am, edited 1 time in total.
taats
Posts: 106
Joined: Fri Dec 15, 2006 1:39 pm
Contact:

RE: M: Müüa zaz!!!

Post by taats »

kuidas selle masina pöhjaga on
Purka69
Posts: 207
Joined: Mon Jun 04, 2007 12:40 pm
Contact:

RE: M: Müüa zaz!!!

Post by Purka69 »

mul hakkab isegi huvi kerkima , kuna enda oma päris läbi , kas kõik asjad on korras ikka ? Dokid ja siuksed asjad pole olulised
olend
Posts: 9
Joined: Fri Jan 19, 2007 9:03 pm
Contact:

RE: M: Müüa zaz!!!

Post by olend »

No liigub igatahes. Ma ise pole käima saanud, aga mul siin üks noorem sugulane ikka alles paar päeva tagasi sõitis natuke. Nagu ma eespool oma müügikuulutuses ütlesin on rooste ka siit-sealt pahandust teinud. SA JU IKKA PILTE VAATASID: www.fotoalbum.ee/user/olend

Auto asub Pärnus.Kui saad tule vaatama.
tauno968
Posts: 22
Joined: Wed Aug 15, 2007 7:55 pm
Contact:

RE: M: Müüa zaz!!!

Post by tauno968 »

on alles weel we?
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 6 guests