O:Osta odavalt ZAZ!!!!

Soovite sapikat osta, müüa või vahetada, siis teema siia.
Sapi-Vana
Posts: 745
Joined: Sun Nov 02, 2008 8:30 pm
Contact:

RE: O:Osta odavalt ZAZ!!!!

Post by Sapi-Vana »

No milles probleem - sapikas läheb küljetsi isegi Toyota Hiace kuuti. Lauad alla, laudade alla ümarat materjali, laudade ja sapika rataste vahele midagi pehmet, traktori õhukumm külje vahele padjaks (kui ei saa ratastele toetuma panna) ja jehat.

Suuremate furgoonide juures (Transit, MB...) tuleb mõelda ainult sellele, kuidas mitte kuudi koopaid ära muljuda (paar pakku ja jämedam laud) ja auto veereb ise kuuti.

Uuri tuttavate seast järele ja tee asi teoks.
von Zapp ehk Sapi-Vana.
Vanamiis
Posts: 57
Joined: Wed Nov 18, 2009 3:36 pm
Contact:

RE: O:Osta odavalt ZAZ!!!!

Post by Vanamiis »

madis1080 kirjutas:
Lähed sinna võtat tööriistad kaasa, teed mootori korda pidurid ka ja sõidad ise tagasi, ees võiks sõita veel ohu auto.
See mõte käis peast läbi küll jah!
Vanamiis
Posts: 57
Joined: Wed Nov 18, 2009 3:36 pm
Contact:

RE: O:Osta odavalt ZAZ!!!!

Post by Vanamiis »

Sapi-Vana kirjutas:
No milles probleem - sapikas läheb küljetsi isegi Toyota Hiace kuuti. Lauad alla, laudade alla ümarat materjali, laudade ja sapika rataste vahele midagi pehmet, traktori õhukumm külje vahele padjaks (kui ei saa ratastele toetuma panna) ja jehat.

Suuremate furgoonide juures (Transit, MB...) tuleb mõelda ainult sellele, kuidas mitte kuudi koopaid ära muljuda (paar pakku ja jämedam laud) ja auto veereb ise kuuti.

Uuri tuttavate seast järele ja tee asi teoks.

Pmst ühel tuttaval on vito aga sinna see ära ei mahu!
Vanamiis
Posts: 57
Joined: Wed Nov 18, 2009 3:36 pm
Contact:

RE: O:Osta odavalt ZAZ!!!!

Post by Vanamiis »

rixxx kirjutas:
kui on kiire siis leian talle ajutise varjupaiga tallinnas kuni endal aega ja põhjust sinna kanti tulla ja treila järgi panna võin ka ära tuua sulle kuskil 1000.-
Vb kasutan seda varjupaiga varjanti aga arvan et saaks ühe tuttavaga ära tuua aga kui vaja siis eks saadan ps!
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: O:Osta odavalt ZAZ!!!!

Post by Jossu »

ei mahu sapakas kuskile bussi, peres nii mb spritner(täiskõrge, täis pikk) kõvasti jääb ukse laiusest puudu, boxer aga veidi laiem, kuid ei mahu sinnagi... laiemaid kaubikuid meil pole siin liikvel:) Hiacest on asi ikka väga kaugel, hiace on 2x väiksem kui tavasuuruses boxer:)
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
andu82
Posts: 67
Joined: Fri Oct 10, 2008 9:38 pm
Contact:

RE: O:Osta odavalt ZAZ!!!!

Post by andu82 »

aga alati annab rattad alt keerata. vist kuskil auto24 foorumis kui ei exi oli mingis teemas pilt kus teise põlvkonna transitisse oli küljeti golf 2 lükatud. ma usun et sapikas golfist suurem ka pole
ZAZ is back
Vanamiis
Posts: 57
Joined: Wed Nov 18, 2009 3:36 pm
Contact:

RE: O:Osta odavalt ZAZ!!!!

Post by Vanamiis »

Pigem sellised ulme varjandid jätta kuna pole keelgil tuttavatest sellist bussi aga kui kellegil pakkuda hea hinna eest selline varjant siis miks mitte, aga sellega kaasneb ka muidugi mahlade välja laskmine sest ega keegi ei taha juu et ta buss pärast Zaz-i mahlu täis on:D
Ja kui zazile järgi lähen siis kas keegi asjatundjatest viitsib tallinnas zaz-i üle vaadata ehk koos minuga tulla seda vaatama?
madis1080
Posts: 529
Joined: Sat Dec 02, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: O:Osta odavalt ZAZ!!!!

Post by madis1080 »

Kui 700 selle saad siis pole seal midagi vaadata kärru ja ruttu minema ennem kui ümber mõtleb:D Aga seisnud autodel kipuvad piduri ja siduri silindrid kinni jääma- aga selle mure saab lahendada hea sõbra kuvalda ja suure miinuspeaga kruvikaga(muidugi aint siis kui need lootuseltult kinni pole). Vaadata võiks ka keret: esipõll, põhi(eriti see kalastamis augu juurest) ja karbid. Genekas ei taha ka laadima hakata peale pikka seismis tavaliselt. Muidugi on sapikas selline auto millel võib ükskõik mis asi iga kell katki minna:D
puukas
Posts: 149
Joined: Thu Feb 22, 2007 5:52 pm
Contact:

RE: O:Osta odavalt ZAZ!!!!

Post by puukas »

Mulle toobi sapakas koju väikse furgooniga MB-ga, see peaks isegi vist veel B kategooria alla minema.
puukas
Posts: 149
Joined: Thu Feb 22, 2007 5:52 pm
Contact:

RE: O:Osta odavalt ZAZ!!!!

Post by puukas »

Aga räägi on sul soov seda masinat osta? Mul endal hakkas ka väike mõte liikuma, kuna see ka sinist värvi. Aga kui sa ise osta tahad siis eest ära ma küll ostma ei hakka.
Vanamiis
Posts: 57
Joined: Wed Nov 18, 2009 3:36 pm
Contact:

RE: O:Osta odavalt ZAZ!!!!

Post by Vanamiis »

puukas kirjutas:
Aga räägi on sul soov seda masinat osta? Mul endal hakkas ka väike mõte liikuma, kuna see ka sinist värvi. Aga kui sa ise osta tahad siis eest ära ma küll ostma ei hakka.

Muidugi ostan sest miks ma üldse selle teema tegain????:D
puukas
Posts: 149
Joined: Thu Feb 22, 2007 5:52 pm
Contact:

RE: O:Osta odavalt ZAZ!!!!

Post by puukas »

ma räägin sellest isendist http://www.kiire.ee/index.php?a=2&b=53504
Et kas oled otsustanud just selle sapika ostu või kavatsed mõnda muud veel vaadata?
Vanamiis
Posts: 57
Joined: Wed Nov 18, 2009 3:36 pm
Contact:

RE: O:Osta odavalt ZAZ!!!!

Post by Vanamiis »

puukas kirjutas:
ma räägin sellest isendist http://www.kiire.ee/index.php?a=2&b=53504
Et kas oled otsustanud just selle sapika ostu või kavatsed mõnda muud veel vaadata?

Jup kavatsen selle ära osta helista sin juba siis ära kui nägin seda ja lasin ära bronnida ülejärgmine nv autole järgi!
puukas
Posts: 149
Joined: Thu Feb 22, 2007 5:52 pm
Contact:

RE: O:Osta odavalt ZAZ!!!!

Post by puukas »

Selge, siis unustan ära selle idee;)
ToM
Posts: 22
Joined: Sun Aug 05, 2007 10:18 pm
Contact:

RE: O:Osta odavalt ZAZ!!!!

Post by ToM »

Ise olen niimoodi vedanud, päris hea variant minu meelest:
Image
Image
Image
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests