Läks õigele huvilisele!

Soovite sapikat osta, müüa või vahetada, siis teema siia.
Post Reply
vana
Posts: 9
Joined: Thu May 28, 2009 6:59 pm
Contact:

Läks õigele huvilisele!

Post by vana »

ZAZ-968M hea kerega ning roostevabade sumbutajatega -müüdud.
vana.
calcu
Posts: 53
Joined: Sun Jun 22, 2008 10:16 pm
Contact:

RE: Läks õigele huvilisele!

Post by calcu »

Tere! Teatan rõõmuga, et olen nüüd ka sapika omanik. Lugu sai alguse sellest, et leidsin selle pakkumise varuosade rubriigist "ridade vahelt". Helistasin omanikule ja kohe ka läksin masinat vaatama. Sündmuskohta jõudes ja garaazi uste avanedes oli minul kohe pilt selge, et see masin tuleb ära osta. Auto mudel: Zaz 968-M ja läbisõit 33900 km. Sünniaastaks on passi märgitud 1990. Auto olevat olnud kunagi ühe invaliidi kasutada (ümber ehitusi ei ole tehtud), kuid tema ei olnud sellest autost enam huvitatud ning müüs selle omakorda oma sugulasele. Sugulane omas sel hetkel 968A-d (omab siiani), kuid tahtis teha kere vahetust (968A oli kere kehvake). Kuid kere vahetuseks ikkagi ei läinud. Nii ta siis seisisgi 19 aastat puutumatuna garaazis. Nüüd oli vaja see koht, kus ta seisis tühjaks teha ja "mure koormast" vabaneda. Nii ta siis minuni jõudiski. Auto sai ostetud 05.08.2009 Tallinnast ja Tallinna ta ka jääb. Auto jääb originaaliks. Üritan nüüd tasapisi hakata vaatama, mis on vaja teha jne. Kindlasti on järgmisel suvel auto tänaval liikumas. Tegin ka toomisest mõned

Pildid: http://www.muhuklubi.ee/offroad/index.php?list=54

Olen tänulik, kui vana omanik oskab täiendada minu teksti!
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests