M: ZAZ 968A Korralik Zaz

Soovite sapikat osta, müüa või vahetada, siis teema siia.
paio
Posts: 33
Joined: Tue Sep 16, 2008 11:18 am
Contact:

RE: M: ZAZ 968A Korralik Zaz

Post by paio »

kellel huvi siis auto on kuni reedeni tallinnas ja on olemas kindlustus mis kehtib kuuaega...reede viin sisi auto maale ära (Järvamaale) kapoti juurest on jah veits roostet aga amordi juurest on tehtud köditatud ja läbivat roostet ei ole ksukil...vana inimene tegi kõik kohad mingi vene ainega ära ja põhi korralik mis paljudel läbi roostetab....ja hulgalisel varuosi on kah kaasas.
eks näis mis keegi hinnaks pakkub....
Last edited by paio on Thu May 28, 2009 4:47 pm, edited 1 time in total.
paio
Posts: 33
Joined: Tue Sep 16, 2008 11:18 am
Contact:

RE: M: ZAZ 968A Korralik Zaz

Post by paio »

nii sai siis sapikas maale ära viidud..sõitsin täna taga tallinnast-järvamaale ja sõitis väga hästi ja ei jätnudki teepeale....
no hinaks sis paneks 7000eeku
rahvas oli vähemalt teel sõbralik ja viskasid käppa ja mõned isegi näitasid pöialt.....lõpp hea kõik hea
autol tegin kindlustuse ära et saaks teda tranportida kuskile kui vaja.
Last edited by paio on Fri May 29, 2009 11:06 pm, edited 1 time in total.
secumen
Posts: 89
Joined: Fri Jan 23, 2009 12:28 pm
Contact:

RE: M: ZAZ 968A Korralik Zaz

Post by secumen »

Sellises seisus sapika eest pakuks 2500.- tulen ise järgi ainult et Ark peab ikkagi koos käima.
Rajal - sapakate kiirendusvõistlusel olla aega võetud kalendriga.
Töökojas - keevitame peale ja treime maha.
krister
Posts: 55
Joined: Wed Dec 13, 2006 11:11 am
Contact:

RE: M: ZAZ 968A Korralik Zaz

Post by krister »

Mina näen küll piltidelt normaalselt säilinud autot. Kui oleks tõsine huvi asja osta, siis igatahes vaataks lähemalt ja vaidleks hinna üle kohapeal.

Edu!
secumen
Posts: 89
Joined: Fri Jan 23, 2009 12:28 pm
Contact:

RE: M: ZAZ 968A Korralik Zaz

Post by secumen »

Eks sa mine siis kohapeale vaatama. Omasilm on ikka kuningas. Pildi järgi on seal tööd rohkem kui küllaga teha. Aga kui on aega ja tahtmist ja koht olemas, siis saab kindlasti ilusa asja sellest.
Rajal - sapakate kiirendusvõistlusel olla aega võetud kalendriga.
Töökojas - keevitame peale ja treime maha.
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

RE: M: ZAZ 968A Korralik Zaz

Post by marek »

Auto ainuke probleem on selles, et pikemat aega väljas seisnud- kõik plastosad tugevalt pleekind ja üksikud roostekohad üles tulnud. Autot on seal tegelikult veel küll.
2500.- on ilmselgelt vähe, sest uued dokumendid maksaksid juba midagi sinnakanti. Lisaks kõva kere ja korras tehnika: 5000.- kindlasti, aga kas praegusel ajal ka ostjat leidub?
Image
secumen
Posts: 89
Joined: Fri Jan 23, 2009 12:28 pm
Contact:

RE: M: ZAZ 968A Korralik Zaz

Post by secumen »

Vaata minu autot klubiliste autod alt. see masin maksis koos toomise, registreerimise ja muuga 3000.-
Rajal - sapakate kiirendusvõistlusel olla aega võetud kalendriga.
Töökojas - keevitame peale ja treime maha.
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

RE: M: ZAZ 968A Korralik Zaz

Post by marek »

secumen kirjutas:
Vaata minu autot klubiliste autod alt. see masin maksis koos toomise, registreerimise ja muuga 3000.-
Vedas siis, aga see , et odavalt sapika said, ei tähenda, et nüüd peavad kõik oma autod saiaraha eest müüma.
Image
paio
Posts: 33
Joined: Tue Sep 16, 2008 11:18 am
Contact:

RE: M: ZAZ 968A Korralik Zaz

Post by paio »

secumen:kui sa nii hea jutuga oled ja eks otsi endale 2500.- kuskilt...ma pakun välja et sa ei leia seda kuskilt......kui sa mõtled et mõned väiksed rooste täpid on aga mida sa vanalt autolt ikka loota tahad...sinu jutu järgi tahaksid sa nagu kulda väärt autot saada....
Marek:Tänud

Mul kiiret selle masinaga müügiga ei ole ja mingi 2500 eest ma teda kah müüma ei hakka....mida kauem ta seisab seda väärtuslikumaks ta läheb...tähtis ei ole kui palju vana auto roostetanud on või mida iganes....tähtis on see et auto oleks komplektne...tänapäeval tehakse isegi jubedalt läbi ussitatud masinast korralik auto...:P
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: M: ZAZ 968A Korralik Zaz

Post by Jossu »

muidu, mulle pakutakse kord nädalas vähemalt mõnda heas korras sapakat 2-3k eest, niiet ärge tulge ütlema, et pole ja võimatu leida, neid suht kubiseb...
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

RE: M: ZAZ 968A Korralik Zaz

Post by marek »

Väga hea, siis saad ju näiteks secumen-ile laia valiku anda ja ta saab soovitud hinnaga masina välja valida.
Last edited by marek on Tue Jun 02, 2009 6:22 pm, edited 1 time in total.
Image
paio
Posts: 33
Joined: Tue Sep 16, 2008 11:18 am
Contact:

RE: M: ZAZ 968A Korralik Zaz

Post by paio »

no siis saad hakata neid müüma kui saad nii hea hinnaga neid sapakaid kätte....siis ei ole kellelgil hinna suhtes vaielda kas hind on kallis või odav.
secumen
Posts: 89
Joined: Fri Jan 23, 2009 12:28 pm
Contact:

RE: M: ZAZ 968A Korralik Zaz

Post by secumen »

Oh ei ole ma midagi odavalt saanud. See ongi praegu hind. 2-3 tuhhi on lagi sapika eest. Kusjuures tasub ka seda arvestada, et enne kui sapikas maksma üldse midagi hakkab, roostetab see nii ära, et seal pole enam midagi müüa. Aga eks sa proovi siis selle pilli eest 5000 või mis hind sul oligi saada.
Rajal - sapakate kiirendusvõistlusel olla aega võetud kalendriga.
Töökojas - keevitame peale ja treime maha.
blondiinid
Posts: 211
Joined: Sun May 10, 2009 9:46 pm
Contact:

RE: M: ZAZ 968A Korralik Zaz

Post by blondiinid »

minu meelest 4-5 kilo on ok..
aga et täpselt saaks öelda on vaja ikkagi ise näha, katsuda jne :P
edu müümisel :)

ps, poisid, miks te niiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kurjad täna olete?!! :3
[img]http://i44.tinypic.com/2141pq9.jpg[/img]
krister
Posts: 55
Joined: Wed Dec 13, 2006 11:11 am
Contact:

RE: M: ZAZ 968A Korralik Zaz

Post by krister »

Siin on noored vihased mehed, kes kõik teavad kuidas asjad käivad.
Oma postitusega ei soovinud küll sellist arutelu hinnapoliitika teemal.

Muidugi võib osta Sapikaid (üldse vene autosid) erinevate hindadega. Kui oleks ise 80 aastane ja mul oleks garaažis auto, mida ei ole kellelegi jätta, siis annaks ka vast mõnele huvilisele väikese raha eest ära. Samuti võib odavalt saada autosid vanameeste pärijatelt, kui need tahavad ruttu garaaži tühjaks teha.

Kuid mu meelest ei ole neid pakkumisi nii hulgi midagi. Sa Jossu oled võib-olla oma piirkonnas kuulus sapika huviline, nii pakutakse sulle rohkem. Kuid üldpilt on selline, et kõrvadega sapikaid eriti ei ole.

Ja mis vahet on hinnal 2500 või 5000? Nii väikesed summad on ju ühel korralikul vanatehnika huvilisel taganttaskust nö võtta.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests