istmed

Info zazi sisu kohta.
Post Reply
meelis
Posts: 101
Joined: Mon Dec 04, 2006 10:52 pm
Contact:

istmed

Post by meelis »

selline küsimus, et kui esimene iste ette lükata, et taha inimesed saaks ronida, siis kas tagasi alla lastes peaks ta kuidagi lukustuma ka? minul igaljuhul ei lukustu :/

meelis
sapakahaige :D
Peugeot 406 2.0 turbo '98, Zaz 968M 1.2 '88
Jossu
Posts: 1843
Joined: Thu Nov 30, 2006 5:51 pm
Contact:

RE: istmed

Post by Jossu »

mul küll ei lukustu
"Kujutage nüüd endale ette, et sõidame ülivana ZAZ-iga , naudime ilusat ilma ning miniseelikuid".
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

RE: istmed

Post by marek »

Sellised lukud peaksid olema ,et kui uks kinni lüüa siis fikseerib istmed. Mul olid need aint 75 aasta expordil, aravatavsti hiljem ise paigaldatud, vastavad augud on mu kõikidel zazidel olnud,
Image
Aho
Posts: 98
Joined: Sun Dec 03, 2006 2:27 pm
Contact:

RE: istmed

Post by Aho »

seal polegi sellist võimalust et saaks lukustada
Ühe pedaaliga zaz.
katk
Posts: 213
Joined: Sun Dec 03, 2006 7:19 pm
Contact:

RE: istmed

Post by katk »

minul on selline asi et ismel sellel alumisel metallribal on väike auguke ja põrandast tuleb välja kõrgendus, mis taksitab istme edasi-tagasisuunalise liikumise ja sõidu ajal (suletud uksega) takistab istme liigutamist ukse käepide, niiet väga viletsalt, aga põhim on iste siiski fikseeritud
Dizze
Posts: 93
Joined: Mon Dec 04, 2006 7:21 pm
Contact:

RE: istmed

Post by Dizze »

Mul endal ka ei lukusta. Aga tuttav rääkis ,et peab lukustuma mul polegi millegiga lukustada :D
[b]Ao Vaida
Tel: 58362320
Msn: v6rr_man@hotmail.com
Mail: honda.tact@mail.ee[/b]

Zaz 968a, Vw Type2 T2, Opel Vectra....
metsamees
Aktiivne Klubiline
Posts: 603
Joined: Sat Dec 02, 2006 6:28 pm
Maakond: Tartumaa
Location: Tartu
Contact:

RE: istmed

Post by metsamees »

Üldiselt on selle lukustamisega vist nii et kui normaalselt sõita siis ei lähe iste kuhugi. Kui aga pauk teha siis hoiab heal juhul turvavöö nii juhti kinni kui istet. Tuleb ainult palvetada et enne pauku ei oleks mõnda üle saja kilost mammit tahaistmele juhi seljataha paigutatud, muidu lükkab juhi koos istme, turvavöö ja rooliga läbi esiklaasi õue.
myrr
Posts: 17
Joined: Thu May 24, 2007 10:31 pm
Contact:

RE: istmed

Post by myrr »

Mul on küll zazil selline väike süsteem et kui ukse kinni tõmban siis liigub riiv istme küljes oleva metallplaadi taha ja iste ei tõusegi üles.Ust avades lükkab vedru riivi algasendisse tagasi.
Kaarel
Posts: 58
Joined: Sun Jan 07, 2007 1:24 pm
Contact:

RE: istmed

Post by Kaarel »

Minu 968m-il on küll selline julla et kui ukse kinni tõmad läheb iste lukku ja enam üles ei tõuse
uve6
Posts: 801
Joined: Thu Dec 06, 2007 5:05 pm
Location: Elva
Contact:

RE: istmed

Post by uve6 »

seda riivi teemat olen mina kah enda kahel zazil näinud
pistis1979
Posts: 7
Joined: Thu Jan 17, 2008 6:04 pm
Contact:

RE: istmed

Post by pistis1979 »

Enda autol seda riivi süsteemi ei ole ja ei taha ka mõelda sellele kui peaks mingi Volvo 850 otse sisse sõitma....siis ei hoia rihm ega miski sind.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests