muusika autosse !!

Info zazi sisu kohta.
pooltelg4
Posts: 684
Joined: Mon Aug 18, 2008 9:47 am
Maakond: Viljandimaa
Location: Abja-Paluoja / Viljandi
Contact:

Re: muusika autosse !!

Post by pooltelg4 »

madis1080 wrote:Image

Endal nii, kuigi polstril võiks mingi muster või iluliist olla. Tuhatoosid panin ka, muidu tundus kuidagi liiga tühi see seal. Ette teen ka sarnased kui mingid normid kõllid muretseda juurde.
Mu sapikal on täpselt sama lahendus, ainult et valge nahk ja tuhatoosi pole, aga andsid hea mõtte. Tõesti tundub muidu liiga tühi, kuna dermantiinil pole mingitsugust mustrit ka. Kõlarid, mis sinna aukudesse on paigaldatud, on samad mis sul, MAC Audio. :)
Image
Image
marek
Posts: 661
Joined: Sun Dec 03, 2006 1:59 pm
Contact:

Re: muusika autosse !!

Post by marek »

Endal panin DIN raami ühe armatuurikinnitus poldi alla. Miskit juurde tegema/lõikama ei pidand. Kõlarid tagaaknalaual. Jäi nii:

Image
Image
madis1080
Posts: 529
Joined: Sat Dec 02, 2006 7:19 pm
Contact:

Re: muusika autosse !!

Post by madis1080 »

pooltelg4 wrote:
madis1080 wrote:Image

Endal nii, kuigi polstril võiks mingi muster või iluliist olla. Tuhatoosid panin ka, muidu tundus kuidagi liiga tühi see seal. Ette teen ka sarnased kui mingid normid kõllid muretseda juurde.
Mu sapikal on täpselt sama lahendus, ainult et valge nahk ja tuhatoosi pole, aga andsid hea mõtte. Tõesti tundub muidu liiga tühi, kuna dermantiinil pole mingitsugust mustrit ka. Kõlarid, mis sinna aukudesse on paigaldatud, on samad mis sul, MAC Audio. :)

Izh Kombi tuhatoosid panin ja mul pole mac audiod vaid mingid hertzid, just vaatasin uuena maksab üks 40 euri- on ikka hind väänatud. Alguses plaanisin mingeid käetugesid ka sinna paigaldada, aga ei leidnud varudest midagi mis sobib :D
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests